Mesafeli Satış Sözleşmesi | Bekir Cabalak Media
14. Yıl
İşleminizi Gerçekleştiriyoruz
Lütfen Bekleyiniz...

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Tüm kullanıcılar üyelik işlemlerini gerçekleştirdikleri anda şatış sözleşmesini okuduklarını ve onayladıklarını kabul etmiş sayılırlar.
Satış Sözleşmesi 
www.bekircabalak.com ile Müşteri arasındaki Sanal Ortamda  Satış Sözleşmesidir.
Madde - 1 
Is bu sözleşmenin konusu, satıcının, alıcıya satısını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satısı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanunun; Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadır. 
Madde - 2 
SATICI BILGILERI
Bekir Cabalak Media
Madde - 3 
ALICI BILGILERI 

AD-SOYAD: [ADISOYADI]
ADRES: [ADRES]
E-POSTA ADRESİ: [EPOSTA]

Tüm üyeler: Bekir Cabalak Media Firmasının e-ticaret mağazası www.bekircabalak.com a üye olup alışveriş yapan tüm alıcılar. (Bundan sonra alıcı veya müşteri olarak anılacaktır).
Madde - 4 
SÖZLESME KONUSU VE HİZMET/ÜRÜN BILGILERI: 

[HIZMETLER]
Mal/Ürün veya Hizmetin; Türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi, Adedi, Satış Bedeli ve Ödeme Sekli, sitede belirtildiği gibi olup, bu vaatler alıcıya bildirilmeden değişiklik gösterebilmektedir.
Madde - 5 
GENEL HÜKÜMLER 
5.1 - ALICI, Madde 4te belirtilen sözleşme konusu hizmetin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme sekli ile teslimata ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.  
 5.2 - Sözleşme konusu hizmet veya hizmetler, mücbir sebepler haricinde rezervasyon tarihinde ifa edilir. Hizmetlerin ifasından sonra müşterilerin fotoğraf ve müzik seçim işlemleri o yıl içerisinde yapılmasın gerekmektedir. Hizmetin ifasının gerçekleştiği yıl müzik ve fotoğraf seçimi yapmayan müşteriler, bir sonraki yılda albüm ve video klip haklarını kaybeder.!
5.3 - Sözleşme konusu ürün veya hizmet, alıcıdan başka bir kişi veya kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi veya kurulusun teslimatı kabul etmemesinden dolayı SATICI sorumlu tutulamaz. 
5.5 - Sözlesme konusu ürün ve hizmetin teslimati için is bu sözlesmenin elektronik ortamda onaylanmis olmasi ve satis bedelinin alicinin tercih ettigi ödeme sekli ile ödenmis olmasi sarttir. Herhangi bir nedenle ürün ve hizmet bedeli ödenmez veya banka kayitlarinda iptal edilir ise, SATICI ürün ve hizmetin teslimi yükümlülügünden kurtulmus kabul edilir. 

5.6 - Alicinin siparisi verdikten sonra 24 saat içerisinde sebep göstermeksizin siparişi iptal etme hakkı bulunmaktadır. İptal işleminden sonra SATICI kaporoyu 7 gün içerisinde iade etmekle yükümlüdür. Bu süre haricinde ALICI siparişi iptal isterse kaporo iade işlemi mümkün değildir.
 5.7 - SATICI mücbir sebepler hava muhalefeti, ulasimin kesilmesi gibi olaganüstü durumlar nedeni ile sözlesme konusu hizmeti veremeyecek ise, durumu aliciya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde alici engelleyici durumun ortadan kalkmasina kadar ertelenmesi hakkınıi kullanabilir. 
5.8 - ALICI ve/veya ALICInin teslimat yapilmasi istedigi kisi ve/veya kurumlara teslim edilmis olan ürünlerin arizali veya bozuk olmasi durumunda, garanti sartlari içinde gerekli onarim veya degistirme isleminin yapilmasi için ilgili ürün veya ürünler SATICIya, ALICI tarafinin teslim aldigi tarihten baslayarak 7 gün içinde gönderilir ve nakliye giderleri SATICI tarafindan karsilanir. Böyle bir durumda 7 günlük sürenin dolmasi halinde, ALICI teslim almis oldugu ürünü ilgili servisine götürmek zorundadir. 
 5.9- Is bu sözlesme, alici tarafindan elektronik olarak onaylandiktan(üyelik gerçeklestirikdikten sonra) Bekir Cabalak Media adresine ulastirildiktan sonra geçerlilik kazanir. 
Madde - 6 
CAYMA HAKKI: 
Alici, sözlesme konusu hizmetin siparişini verdiği andan itibaren 14 gün içinde cayma hakkina sahiptir. Cayma hakkinin kullanilabilmesi için bu süre içinde SATICIya mevcut yazılı iletişim kanallarından  bildirimde bulunulmasi  sarttir. Ayrica, niteligi itibariyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanimlik ürünler, kopyalanabilir yazilim ve programlar, hizli bozulan veya son kullanim tarihi geçen ürünler için cayma hakki kullanılamaz. Her türlü yazilim ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, Bilgisayar ve kirtasiye sarf malzemeleri (toner, kartus, serit v.b) ve Hür türlü kozmetik ürünlerinde cayma hakkinin kullanilmasi, ürünün ambalajinin açilmamis, bozulmamis ve ürünün kullanilmamis olmasi sartina baglidir.
Madde - 7 
YETKİLİ MAHKEME: 
Is bu sözlesmenin uygulanmasinda, Sanayi ve Ticaret Bakanliginca ilan edilen degere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICInin veya SATICInin yerlesim yerindeki TÜKETICI MAHKEMELERI yetkilidir. Siparisin elektronik ortamda onaylanmasi durumunda, ALICI is bu sözlesmenin tüm hükümlerini kabul etmis sayilir.