Fotoğraf | Bekir Cabalak Media
İşleminizi Gerçekleştiriyoruz
Lütfen Bekleyiniz...

Fotoğraf

  Eşsiz bir fotoğraf çekim deneyimine hazır mısınız ?

Markamızın en belirgin ve ana hizmeti olan fotoğraf çekimlerimiz  Türkiye'nin en özel ve güzel konsept çekim platosu olan Bekir Cabalak Plato'nun eşsiz atmosferinde ve ' Tarla '  ' Sahil' gibi doğal mekanlarımızda gerçekleştiriyoruz.. Ortalama 1,5-2 saatlik fotoğraf çekimlerimiz esnasında 400-600 karelik poz arşivine sahip oluyorsunuz.

Fotoğraf çekimlerimizde sanatsal bakış açısına sahip profesyonel ekibimizin yönlendirmeleri ve çiftlerimizin aşk dolu enerjisi ile eşsiz kareler yakalıyoruz. Çekimlerimiz esnasında doğal ve zamansız kareler, yakın plan detaylar, platomuzun büyüleyici konseptlerini gösteren kadrajlar ve duygusal romantik anlar kayda alıyoruz.
Bu muhteşem deneyim sonrasında  dijital olarak yüzlerce fotoğraf karesine sahip olacaksınız. Bu yüzlerce fotoğraf karesinden seçeceğiniz 30 adet fotoğraf seçtiğiniz pakete göre en yüksek kalite ve estetiğe sahip albümlere basılacaktır. Fotoğraf seçimlerinizi çekim yaptığınız yıl içerisinde yapmanız gerekmektedir.
Her baktığınızda bu büyüleyici anları hatırlaycağınız albümleriniz ve dijital arşiviniz artık sizinle.. Çocuklarınıza ve torunlarınıza gösterip bu eşsiz anları tekrar yaşayabilirsiniz.