Bekir Cabalak Plato | Bekir Cabalak Media
14. Yıl
İşleminizi Gerçekleştiriyoruz
Lütfen Bekleyiniz...

Bekir Cabalak Plato

Mutluluk Fabrikası'na Hoşgeldiniz.!

      Diğer ismiyle Harikalar Diyarı da diyebiliriz.. Tüm zamanların en muhteşem çekim deneyimini yaşayabileceğiniz bu masalsı dünyayı sizler için en ince zevkler ve eşi olmayan özel tasarımlarla şekillendirdik. Bekir Cabalak Plato markası ilk olarak 2019 yılında doğduğundan bu yana tüm sektöre ilham kaynağı olmuş bir oluşumdur.

 Bekir Cabalak Plato, 15.000 metre karelik alan içerisinde, Profesyonel Saç& Makyaj markamız 'Just for Brides Make Up' la çekime hazırlanabileceğiniz, Just for Brides Gelinlik Kiralama markamızın özel tasarım gelinlikleriyle gelinlik kiralayabileceğiniz , giyinme hazırlanma odaları, otoparkı, Kafe ve  bekleme alanları olan profesyonel bir düğün fotoğraf ve video çekim alanıdır. Platomuzda gerçekleştirdiğiniz çekim süresince kapalı alan konseptlerimizi, muhteşem bir gün batımı alan kocaman bahçemizi ve  bahçe konseptlerimizi kullanabiliyorsunuz.

  Patomuzu sektördeki diğerlerinden ayıran en belirgin özelliklerinden biri de muhteşem bir gün batımına ve klişelerden uzak özgün konseptlere sahip olmasıdır. Bu ayrıcalığa sahip olmak isteyen tüm çiftlerimizi Mutluluk Fabrikası'na bekliyoruz..